Pristatome Jums mūsų Bee rubriką - "Iš lūpų į lūpas".

Kaip atsirado ši nagų kosmetika mūsų rinkoje ir kokius nuopelnus ji jau pelnė iš grožio meistrių Lietuvoje?

Istorija Nr. 1

Irma Kasiukevičienė - „Bee professional“ prekinio ženklo kūrėja, technikė bei instruktorė.

Nagų priežiūra mano gyvenime, visų pirma buvo pomėgis, vėliau – darbas, o dabar – tiesiog gyvenimo būdas. Šiandien noriu Jums papasakoti „Bee“ atsiradimo istoriją. 

Ar kada susimastėte, ką reiškia pavadinimas „Bee professional“? Kodėl būtent Bee? Interpretuoti galime įvairiai ir visos interpretacijos tinka. „Be professional“ - būk profesionalas, „Bee professional“ - bitė profesionalė. Ar Jūsų niekas nevadino bite darbininke? Ar atkreipėte dėmesį, jog gelis turi klampią, lyg ką tik išsukto medaus konsistensiją?
Per ilgametę darbo patirtį, o jos aš turiu nemažai, nes su nagais dirbti pradėjau dar 2006 metais, vos tik baigusi mokyklą. Išbandžiau daugybę skirtingų produktų, todėl turiu susiformavusi svarią nuomonę, kokie būtent produktai man patinka, kaip ištestuoti ir atskirti kokybišką kosmetikos gaminį. Žinau, su kokiomis problemomis susiduriate kasdieniam darbe, nes jos iškildavo ir man! Neradusi priemonių linijos, kuri man patiktų visa nuo A-Ž, prieš keletą metų pasinėriau į aktyvias paieškas. Daugelis bandymų buvo išties nesėkmingi, tačiau man pavyko surasti vieną seniausių ir didžiausių Vokietijos gamyklų, kurios atstovai atsižvelgė į mano pastabas bei pageidavimus ir pagamino tokius gelius, kuriuos išbandę meistrai šiandien įvardija kaip mylimiausius ir labiausiai atitinkančius jų lūkesčius.
Visų pirma mąstau kaip meistras: ko ir kokio daikto ar gaminio man reikia? Jums tikriausiai daugelį kartų teko nusivilti išbandžius puikiai išreklamuotą produktą, kuris realybėje visiškai nepateisino lūkesčų? Man tikrai teko! Todėl laikausi tokios politikos, kad geriau neturėti išvis, nei turėti ne visai gerą produktą. Būtent dėl šios priežasties ilgą laiką rinkoje neturėjome „Bee professional“ gelinių lakų. Tačiau aš rankų nenuleidau, aktyviai dirbau ir galiu kartu su Jumis pasidžiaugti, kad pagaliau galime Jums pasiūlyti tokius gelinius lakus, kokių jūs laukėte - Queen Bee gelio lako sistema! Be gelių, įvairių pagalbinių skysčių, aliejukų, esame išleidę prijuostes, teptukus, blizgiukus, folijas, dildes ir žadame nuolat stebinti Jus naujienomis!

Su meile, Jūsų BEE Irma ❤️

Istorija Nr. 2

Eglė Rukavičienė - „Bee Professional“ produkcijos atstovė klaipėdos mieste

„Bee" mano gyvenime atsirado prieš pusantrų metų, kai pirmosiomis dienomis įskriejo į rinką.
Prieš tai buvau išbandžiusi begalę firmų, įvairiausių spalvų ir konsistensijų gelių, todėl prieš pabandant „Bee professional“, buvau labai skeptiškai nusiteikusi. Pirmiausia šioje linijoje akį patraukė „Builder Make up“ - stovintis maskuojamas gelis. Jis buvo išskirtinės spalvos ir konsistensijos. Nusprendžiau vis dėlto išbandyti ir įsigijau mažos talpos induką „Builder Make up. Išbandžius su kitos firmos baziniais tirpalais bei geliais pastebėjau, jog mano klientės grįžo visai kitokiais nagučiais - be jokių įtrūkimų laisvojo krašto šonuose bei su daug mažesniais atšokimais kutikulės zonoje (iki tol tokių atvejų pasitaikydavo neretai). Smalsumas pradėjo augti... Sekantis pirkinys buvo „Bonder“ ir „Multifunction pink“ (bazinis) gelis. Negalėjau patikėti savo akimis, kai po korekcijų klientės grįždavo stebuklingai idealiais, tiesiog tik nuaugusiais nagučiais. Na be abejo, tuomet jau nebekilo abejonių, jog visi „Bee professional“ produktai atsiras mano darbo stalčiuje!

Nuo tada niekas nebeišlūžta, nebeištrupa, neatšoka ir neskyla. Nors naujų produktų su naujais prekiniais ženklais rinkoje vis atsiranda, man nekyla noras juos bandyti, nes žinau, kad dabar dirbu su aukščiausios kokybės garantu!

Jūsų Eglė Rukavičienė!

Produkcijos įsigijimo klausimais drąsiai galite kreiptis
"ER Nagų dizaino studija"
Sausio 15-osios g. 3, Klaipėda
Tel. 860191583

Istorija Nr. 3

INDRĖ BERČIŪNIENĖ - „Bee Professional“ produkcijos atstovė Alytaus mieste

Su priauginamais nagais dirbu jau daugiau kaip 10 metų. Per šį laikotarpį išbandžiau daugybę nagų priauginimo priemonių, kurios patenkintų nuolat augančius ne tik mano poreikius, bet ir mano klienčių lūkesčius.
Mano dešimtmečio atradimas buvo „Bee professional“ produkcija! Visų pirma - kokybės ir kainos santykis. Viskas prasidėjo nuo mažo tūrio indelių - priemonių testavimui, kol galiausiai užsipildžiau „Bee professional“ produkcija visą darbo stalčių!❤️
Kodėl??? O gi todėl, kad pradėjus naudoti šią produkciją pastebėjau, jog dingo visi atšokimai, kurių pasitaikydavo mano darbe tikrai dažnai. O dabar - jokių atšokimų!!! Todėl noriu su Jumis pasidalinti savo favoritais:
"MULTIFUNCTION PINK" gelis - lengvai rausvo atspalvio, vidutinio klampumo, pasižymi ypač stipriu sukibimu su natūraliu nagu, todėl naudojamas kaip bazinis gelis, tinka natūralių nagų sutvirtinimui ir priauginimui. Elastingas - to pasekoje išvengiama bet kokių atšokimų. Kaitrus! (Best of the best!!!)
"LIGHT CLEAR" gelis - skaidrus, vidutinio klampumo, savaime išsilyginantis, bet neišsilieja ant odelių, lengvai dildžiuojamas, todėl sutaupoma laiko dirbant. Nekaitrus.
KAMUFLIAŽĄ kiekviena gali išsirinkti pagal savo poreikius nuo šviesiausio iki tamsiausio. Mano patys mylimiausi šiuo metu yra du: "Builder make up" ir "Make up soft". Tai du visiškai skirtingi kamufliažai:
"BUILDER MAKE UP" gelis - tai pats gražiausias man kamufliažinis gelis. Natūraliai rausvos spalvos, stovintis, stipriai pigmentuotas, tinka nagų modeliavimui, labai lengvai dildžiuojasi. Dažniausiai jį naudoju nuotakoms.
"MAKE UP SOFT" gelis - švelniai rusvos spalvos, vidutinio klampumo, savaime išsilyginantis, stipriai pigmentuotas. Jį renkuosi kasdieniam naudojimui, kai norisi padaryti greitą “French” korekciją. Kadangi pati labiau mėgstu dirbti su savaime išsilyginančiais geliais, tai kasdieniam darbui renkuosi “paklusnesnius” gelius.

Pačios didžiausios rekomendacijos!!! ❤️ 

Norinčias įsigyti produkcijos, kviečiu užsukti
Grožio namai „DIVA" 
Naujoji g. 54, Alytus

Iki malonaus! Indrė

Istorija Nr. 4

Aurelija Kasteckė – „Bee Professional“ produkcijos atstovė Plungės mieste

Su nagų priauginimu dirbu penkis metus. Išbandžiau 4 skirtingas priauginimo priemonių linijas ir nė viena nepatenkino mano lūkesčių...
Tačiau vieną gražią dieną atradau „Bee professional“!
Pradžioje, kaip ir visada, žiūrėjau labai atsargiai. Nusipirkau mažo kiekio "Muntifunction pink" ir "Make up strong" geliukus. Negalėjau patikėti pamačiusi, kad grįžusių klienčių nagučiai atrodė nepalyginamai geriau - daug mažiau atšokimų, nė vieno nulaužto nago. Tiesiog maniau, kad tai atsitiktinumas. Tačiau kuo toliau, tuo labiau supratau, kad jokių atsitiktinumų čia nėra, visa tai - dėka „Bee professional“ priemonių! Tada įsigijau ir kitų šios linijos gelių, stalčiuje pasirinkimas vis didėjo.
Vieną žiemos dieną nusprendžiau sugrįžti gyventi į savo gimtąjį miestą - Plungę, tačiau skirtis su šia produkcija nenorėjau. Gavusi pasiūlymą kartu vežtis ir priemones, buvau be galo laiminga!
Šiandien džiaugiuosi, galėdama kitoms nagų meistrėms rekomenduoti ir suteikti kuo daugiau informacijos bei pasidalinti asmenine patirtimi apie itin kokybiškus produktus, kurie ne tik palengvina mūsų darbą, bet ir leidžia juo mėgautis! ❤️
Šiandien nekyla minčių bandyti kitų firmų priemones, nes radau geriau, nei ieškojau.

Mano žinios visada atviros Jums!
„AB Studija“
J. Tumo-Vaižganto g. 54, (3 aukštas) Plungė
862572317

Nedvejokit ir išbandykit!
Aurelija Kasteckė

Istorija nr. 5

Simona pauliukonytė „BEE PROFESSIONAL“ PRODUKCIJOS ATSTOVĖ marijampolės MIESTE

Nagai pradžioje man buvo pomėgis, dabar tapo darbu. Tad galiu pasidžiaugti, jog dirbu mėgstamą darbą! Sutikite, juk ne kiekvienas gali tuo džiaugtis. Su priauginamais nagais patirties turiu dar ne tiek ir daug -  šioje sferoje esu antri metai. Kadangi esu pakankamai naujokė nagų industrijoje, renkantis produktus man labai aktualu kainos ir kokybės santykis. Todėl aktyviai ieškojau geriausio produkto, kuris atitiktų mano ir klienčių lūkesčius - tokios linijos, su kuria galėčiau tobulėti pati. 

Kadangi esu žingeidi, nuolat dalyvauju seminaruose bei kursuose. Vienų iš kursų metu, teko susipažinti su „Bee professional“ produktais ir su jais padirbėti. Mane sužavėjo gelių dildžiavimo lengvumas!

Pamačiusi interneto platybėse jog ieškomi „Bee professional“ prekės ženklo atstovai įvairiuose miestuose, nieko nelaukdama parašiau jiems laišką. Taip tapau „Bee professional“ atstove Marijampolėje ir šiai dienai galiu pasidžiaugti, jog rinkoje be Bee gelių yra ir nuostabūs Queen Bee geliniai lakai, kurie žavi ne tik mane, bet ir mano klientes! Visos aikčioja pamatę, kaip tobulai dengiasi vienu sluoksniu! Man darbas palengvėjo, o klientėms sutrumpėjo paslaugos atlikimo laikas :) 

Visas norinčias išbandyti ar įsigyti „Bee professional“ priemones, kviečiu apsilankyti!

Studija "Deimenė"
Kauno g. 75, Marijampolė

Arba susisiekite su manimi tel.: 867539422
Simona  ❤️